Pin It
Wszystkie teksty znajdują się w katalogu language\lang_polish\email\ i służą jako szblony wiadomości e-mail wysyłanych przez forum. Przy zmianach tekstów pamiętaj o poprawnym kodowaniu znaków. Podziękowania dla chelloPL za poprawki. admin_activate.tpl - aktywacja konta za pomocą e-maila
Konto o nazwie "{USERNAME}" zostało deaktywowane lub nowo utworzone, sprawdĽ szczegóły tego użytkownika (je¶li to konieczne) i aktywować konto używaj±c poniższego odno¶nika:
admin_send_email.tpl - Korespondencja masowa (w PA) admin_welcome_activated.tpl - gdy admin zaakceptuje nowego użytkownika
Twoje konto na "{SITENAME}" zostało wła¶nie aktywowane, możesz zalogować się korzystaj±c z loginu i hasła, podanych przy rejestracji.
admin_welcome_inactive.tpl - gdy właczona akceptacja nowych użytkowników przez admina, po zarejestrowaniu się użytkownika na forum.
Twoje konto jest obecnie nieaktywne, musi zostać najpierw aktywowane przez administratora, zanim będzie można się zalogować. Otrzymasz kolejny email gdy to nast±pi.
advert.tpl - informacja o wygaśnięciu linka z modułu PA | Reklama
Uprzejmie informujemy, że za 7 dni wyga¶nie link na "{SITENAME}" {U_URL}
bad_login.tpl - gdy błędnie zalogujesz się x razy na konto. Ustawienia w PA | Konfiguracja | Dodatkowe | Ustawienia zabezpieczenia haseł użytkowników
Skrypt wykrył wielokrotn± próbę błędnego logowania ({BAD_LOGINS}) na twoje konto,
birthday_congratulations.tpl - domyślne życzenia urodzinowe wysyłane przez skrypt. Ustawienia w PA | Konfiguracja | Strony głównej | Pokazuj obchodzących urodziny
Wszystkiego najlepszego, dużo szczę¶cia i pomy¶lno¶ci w domu/pracy/szkole i przede wszystkim w Internecie :)
birthday_congratulations_custom.tpl - szablon życzeń urodzinowych, w którym użytkownik sam wpisuje treść życzeń. coppa_welcome_inactive.tpl - ustawienia COPPA - w Polsce nieprzydatne. delete_users.tpl - szablon nie używany. deluser_notify.tpl - gdy konto użytkownika zostaje usunięte. Ustawienia w PA | Konfiguracja | Dodatkowe | Powiadom o usunięciu konta
Dostajesz ten e-mail, ponieważ twoje konto zostało usunięte z {SITENAME}
group_added.tpl -Automatycznie przyjęcie do grupy (z włączonym automatycznym przyjmowaniem nowych osób)
Twoje zgłoszenie członkostwa w Grupie "{GROUP_NAME}" na {SITENAME} zostało zaakceptowane.
group_approved.tpl - wysyłane, jeśli user prosił o dołączenie do grupy, a moderator (lub administrator forum) tej grupy akceptuje członkostwo (czyli nie jest włączone automatyczne przyjmowanie nowych osób).
Twoja pro¶ba o przyjęcie do grupy "{GROUP_NAME}" na {SITENAME} została zaakceptowana
group_request.tpl - powiadamia moderatora grupy o tym, że ktoś zgłosił chęć członkostwa w grupie
Użytkownik {USERNAME} poprosił o członkostwo w Twojej grupie na {SITENAME}.
notify_delete.tpl - potwierdzenie usunięcia postu lub tematu przez administratora lub moderatora. privmsg_notify.tpl - powiadomienie o nowej PW w skrzynce. Ustawienia są w edycji Twojego profilu.
W twojej skrzynce pojawiła się nowa Prywatna Wiadomo¶ć od {POSTER_USERNAME} na "{SITENAME}". Możesz zobaczyć now± wiadomo¶ć klikaj±c na poniższy odno¶nik:
profile_send_email.tpl - szablon wiadomości wysłanej za pomocą formuarza e-mail dostępnego w profilu użytkownika report_notify.tpl - powiadamianie o zgłaszanych postach. Ustawienia w PA | Zgłaszanie postów
{REPORTER} zglosił post użytkownika: {POSTER} na {SITENAME}.
tellafrien_send_email.tpl - szablon e-maila funkcji "Powiadom znajomego o tym temacie". Ustawienia w PA | Widoku tematów | Powiadom znajomego o tym temacie topic_notify.tpl - powiadomienie o śledzonym temacie
Otrzymujesz ten email ponieważ obserwujesz temat "{TOPIC_TITLE}" na {SITENAME}.
user_activate.tpl - gdy włączona jest aktywacja e-mailem i użytkownik np. zmieni hasło wymagana jest powtórna aktywacja konta.
Twoje konto na "{SITENAME}" zostało deaktywowane, prawdopodobnie w zwi±zku ze zmianami jakie dokonałe¶(a¶) w swoim profilu. Aby ponownie aktywować Twoje konto musisz klikn±ć poniższy odno¶nik:
user_activate_passwd.tpl - aktywacja nowego hasła po skorzystaniu z funkcji jego zmiany.
Otrzymujesz ten email ponieważ Ty (albo kto¶ podaj±cy się za Ciebie) poprosił o nowe hasło dla Twojego konta na {SITENAME}. Jeżeli nie prosiłe¶(a¶) o ten email zignoruj go, a je¶li otrzymasz go ponownie skontaktuj się z administratorem.
user_welcome.tpl - wiadomość powitalna po zarejestrowaniu się (założeniu konta) na forum, przy włączonej opcji w PA |Włącz aktywację kont | Brak
Nie zapomnij swojego hasła podanego przy rejestracji. Je¶li zapomnisz, możesz otrzymać nowe, które będzie trzeba aktywować w identyczny sposób jak to konto.
user_welcome_inactive.tpl - wiadomość powitalna po zarejestrowaniu się na forum, przy włączonej opcji w PA | Włącz aktywację kont | Email.
Twoje konto jest obecnie nieaktywne. Nie możesz go używać zanim nie odwiedzisz poniższej strony:
Wybrane stałe użyte w tekstach: √ {EMAIL_SIG} - podpis w każdym e-mailu. Ustawia się go w PA | Konfiguracja | Główne | Podpis pod E-mail √ {SITENAME} - nazwa forum √ {USERNAME} - nazwa użytkownika √ {PASSWORD} - hasło użytkownika √ {MESSAGE} - treść wiadomości e-mail √ {GROUP_NAME} - nazwa grupy Niniejsza instrukcja dostępna jest także na oficjalnym supporcie phpBB by Przemo.