Pin It

Niniejszym mam przyjemność zaprezentować Wam pierwsze wydanie oficjalnego podręcznika dla phpBB by Przemo 1.12.6 Podręcznik opisuje cały Panel Administracyjny, zawiera wytłumaczenie wszystkich opcji, nierzadko także z dodatkowymi wskazówkami. Zawiera także dział "Dodatki", w którym umieszczono kilka przydatnych FAQ. Po ściągnięciu podręcznika na dysk może on posłużyć do szybkiego sprawdzenia do czego służy dana opcja w Panelu Administratora jak i do odnalezienia potrzebnego ustawienia. Podręcznik bazuje na oryginalnej paczce phpBB by Przemo w wersji 1.12.6 z poprawką #3 oraz ze stylem subSilver. Nie opisuje opcji dostępnych po instalacji dodatkowych modyfikacji oraz opcji i ustawień związanych z nieoficjalnymi stylami. Zawiera 102 strony, wydany jest jako plik .pdf i waży ~2,75 MB

Autorami podręcznika jesteśmy My - Wasza wstrętna obsługa forum supportu - Joli, chelloPL, Crack, pecador, Widmo, Gilu, Ignis i oczywiście Przemo, bez którego nic by nie było... Całość zebrałem, napisałem, sformatowałem i wydałem ja - arcy. Specjalne podziękowania dla osób z grupy SupportTeam i ModTeam za wskazanie błędów i propozycje!

Niniejszy podręcznik jest opublikowany na podstawie licencji CCPL 3.0 Polska | Uznanie autorstwa | Użycie niekomercyjne | Na tych samych warunkach.
Wolno:
kopiować, rozpowszechniać, odtwarzać i wykonywać utwór, tworzyć utwory zależne
Na następujących warunkach:
utwór należy oznaczyć w sposób określony przez Twórcę lub Licencjodawcę, nie wolno używać tego utworu do celów komercyjnych, jeśli zmienia się lub przekształca niniejszy utwór, lub tworzy inny na jego podstawie, można rozpowszechniać powstały w ten sposób nowy utwór tylko na podstawie takiej samej licencji.
W celu ponownego użycia utworu lub rozpowszechniania utworu należy wyjaśnić innym warunki licencji, na której udostępnia się utwór. Jeśli zmienia się lub przekształca niniejszy utwór należy podać autorów oryginału. Każdy z tych warunków może zostać uchylony, jeśli uzyska się zezwolenie właściciela praw autorskich.
Pełen tekst licencji CCPL 3.0

Włożyliśmy wiele trudu w to aby wydanie 1.2 było wolne od błędów. Ale nie jesteśmy nieomylni. Gdyby ktoś z was zauważył jakiś błąd bardzo proszę o zgłoszenie go tutaj - co jakiś czas podręcznik będzie poprawiany. Serdecznie pozdrawiam i mam nadzieję, że się przyda ;) P.S. Do kolejnych wersji phpBB by Przemo podręcznik też będzie ;)