Blog arcy.net istnieje w sieci od 13 marca 2oo7. Zajmuję się dostarczaniem informacji na temat skryptu do obsługi forów dyskusyjnych phpBB by Przemo. Przekazuję także powiadomienia o nowych wersjach Opery, testuję oprogramowanie - także przeznaczone na mobilną platformę Android.

Aktualna cena reklamy na arcy.net - tylko 5.00 PLN za jeden dzień wyświetlania reklamy. Maksymalnie na stronie będą wyświetlane 4 reklamy.
W sprawie reklamy w innym formacie lub miejscu proszę o kontakt. Możliwe jest umieszczenie bannera pod treścią postów i w nagłówku strony oraz inne formy współpracy reklamowej.

Do wyświetlana reklam na blogu używam AdTaily - prostej platformy reklamowej, dzięki której możesz zamieścić reklamę 3 minuty! Jeśli chcesz kupić reklamę w AdTaily, nie musisz nigdzie się logować. Cały proces umieszczenia reklamy jest szybki i prosty.

Jak reklamować się na arcy.net?
  • stwórz baner o wymiarach 125px na 125px
  • określ, ile dni reklama będzie pokazywana na stronie
  • wykorzystaj boks reklamowy w menu po prawej na stronie głównej. Po kliknięciu na link Dodaj reklamę za 5 zł./dziennie. ujrzysz panel pozwalający umieścić reklamę w boksie.
  • opłać kampanię za pomocą karty kredytowej, paypal, przelewu bankowego
  • obserwuj wyniki kampanii w statystykach AdTaily

Statystyki Google Analitycs z ostatnich 30 dni


Statystyki AdTaily z ostatnich 30 dni

Statystyki AdTaily z ostatnich 30 dni dla arcy.net dostępne są na stronie - http://www.adtaily.pl/marketplace/websites?query=http%3A%2F%2Fwww.arcy.net%2F