Pin It

Update systemu Android dla HTC Hero został wydany, ale tylko na rynek amerykański. Ponieważ w sieci krążą pogłoski, że updatu nie będzie wcale postanowiłem skorzystać z oficjalnego kanału komunikacji HTC Polska i zadałem proste pytania:

Czy to prawda, że update do 2.1 został anulowany? Jeśli nie to kiedy można spodziewać się aktualizacji? Jak będzie rozprowadzana ("on-air" czy download)? Czy telefon w sieci Play będzie aktualizowany z opóźnieniem?
Odpowiedź dostałem błyskawicznie, przytaczam ją poniżej
Szanowny Panie Arkadiuszu, Dziękujemy za zapytanie dotyczące nowego ROM update dla HTC Hero. System Android 2.1 powinien być dostępny (czerwiec/ lipiec). Nie posiadamy dokładnych informacji kiedy dokładnie to nastąpi. Update w momencie udostępnienia zostanie bezpośrednio przesłany do użytkownika na urządzenie „on-air”. Mamy nadzieję, iż odpowiedzieliśmy na pytanie. Jeśli w przyszłości wystąpią jakiekolwiek problemy z telefonem HTC prosimy o kontakt z nami. http://www.htc.com/europe/CA_Hotline.aspx Z poważaniem, Edyta, HTC
Dla szybkiej informacji warto czasem najpierw zajrzeć do oficjalnego źródła :) P.S. Także na profilu w Facebooku przedstawiciele HTC Polska wyrazili się jasno:
Absolutnie nie potwierdzamy tej informacji. Aktualizacja do Hero pojawi się w czerwcu, tak jak informowaliśmy wcześniej. Spróbujemy skontaktować się z autorem tegoż newsa i dowiedzieć się kto i kiedy udzielił mu dokładnie takiej dezinformującej informacji.