Pin It
Już po egzaminach gimnazjalnych, matury trwają, a tu takie kwiatki. I wcale nie te kwitnące, majowe i pachnące, ale wstrętne językowe chwasty, których niestety coraz więcej. Zanim zajmiemy się kilkoma rażącymi błędami zapraszam do dyskusji na forum phpBB by Przemo poświęconej właśnie błędom i przyczynom ich tak powszechnego występowania. Co to takiego są arcymonki? A teraz trochę śmiechu z forumowego podwórka, które zapełniło się znowu babolami
próbowałem zrobic to ale zabardzo nie rozumie
Nie wiem z czego wynika pisanie zabardzo czy dokońca razem. Przecież nie ma takich wyrazów, a nawet mówiąc do końca wyraźnie słychać dwa słowa.
czyli bo nie dokonca rozumiem chodzi mi o takie ktore jes slide lob ze trzeba odpowiedziec na posta zeby zobaczyc cos tam lub postawic piwo.
Polskie krzaczki to standard, wersja ekskluzywna zawiera frazę ktore jes slide lob, która ze względu na obcojęzyczne wyrazy miała pewnie służyć podwyższeniu ego autora. Niestety znajomość zasad ojczystego języka pikuje w dół jak papiery skarbowe Grecji. Ale co się dziwić skoro pani poseł pewna, też zna i rozumie "coś tam, coś tam". Naród bierze przykład...
I inne takie ?? bo takie proste to ja znam albo tabelke rozwijana czyli ze sie nacisnie przycisk i sie nagle tabelka rozwinie lub cos inne go !!
Czary - naciskasz, rozwija się tabelka albo coś innego. Takie czary z niespodzianką wprawdzie bez przecinków, ale nadrabiamy ? i !
Witam zalozylem sobie forum i wszytko ladnie do momentu gdy dodalem swoje rangi i chcialem zmnienic glowna range administrator na range personlana zeby byla tak ale ona sie caly czas zmienia na nie co jest nie moge dawac rang personalnych?? w czym tkwi problem?
Nie dość, że zakręcone jak bawole rogi, to jeszcze nie poprzetykane przecinkami przez co słowotok nie ma sensu. Niby nic - brak polskich znaków diakrytycznych i interpunkcyjnych. A jaki się bajzel robi... I na zakończenie - jak miło nie rozumieć co się napisało czyli używam mózgu tylko do jedzenia i siusiania
Autor stylu zastrzega prawo do modyfikowania stópki stylu bez jego wiedzy oraz zgodny
Stópki to mają Japonki. I bardzo fajnie, że zgadzasz się aby inni modyfikowali stopkę skryptu. Choć nie do końca pewnie o to Ci chodziło to niniejszym dostajesz nagrodę miesiąca razy 3. Pierwszy raz, za samo wymyślenie tak karkołomnego zdania. Drugi za to, że nie zrozumiałeś co wymyśliłeś. A trzeci za to, że nie zrozumiałeś co napisałeś. Pogratulować :) Pozdrawiam :)

Podobne artykuły