Pin It
arcymonki Błędy jak błędy - zdarzają się każdemu. A to z nieuwagi, a to z niewiedzy. Ktoś mi ostatnio zarzucił, że śmiejąc się z językowych potworków jestem nie w porządku wobec ludzi popełniających sporadyczne błędy. Cóż, najwyraźniej niezrozumiała jest dla wszystkich idea arcymonków. Bo ja się nie czepiam jednego czy dwóch błędów - ja biję na alarm gdy czytam coś takiego:
mam takie pytanie odnoscie stuly ktory znajduje sie na moim forum link macie.(...) a mogłbyś pomuc dam pomogl prozba
Co to jest "stula" ("stul"?) nie rozszyfrowałem do dziś. No nie mam pojęcia choć w forach siedzę długie lata. Najwyraźniej tworzenie nowych słów i wprowadzanie ich do użytku jest prostsze niż zrozumienie co one oznaczają :) Nie wspominam już o całkowitej dowolności w ustawianiu wyrazów w zdaniu. I o bykach ortograficznych.
moja strona na innch programach niz firefox logo z klawiszami menu sie rosypuje sprawom tego czegos jest plik : overall_header.tpl prosze o poprawienie kodu link forum www.adresforum.pl < Nie tylko ortografia jest zmorą. Bo poza umiejętnością pisania poprawnego ważna jest inna sprawność. Pisania z sensem. Bez używania zapożyczeń z innych języków gdy da się użyć polskich słów. I w taki sposób aby osoba czytająca nie musiała się czuć jak podczas analizy poezji.
Prosze o poomoc.. Aby mi ktos wegral to bo ja juz nie wyrabiam
Zauważyliście, że im więcej literek o w słowie pomocy tym bardziej autor jej potrzebuje? Taka dziwna zależność, jakby miało to oznaczać, że ten akurat proooooblem jest duuuuuży i pooooooooooooooważny. W końcu nie każdy potrafi coś wegrać (cokolwiek to oznacza) tak aby wyrobić 200% normy :)
PS: Pisze że jak wszedłem na ftp z tego WinSCP to wirusy wszedły
Jak utworzyć rodzaj damsko-męski? Ja wszedłem, więc oni wszedły - logicznie rzecz biorąc to one weszedły? Weszadły? Wszedły?
no tak potrzebuje osoby chętnej do pomocy przy tworzeniu forum, chodzi o sprawy modyfikacji, stylów, skryptu ogólnie samego stworzenia o pomoc bym prosił na gg co do godzin jakoś byśmy się ugadali nie mam pomysłu żeby się odwdzięczyć więc powiem tak, zaznaczam z góry nie wiem czy jest to zgodne z prawem for jeżeli tak to oczywiście nagroda będzie przyznana osobie która mi pomoże (forum mam na darmowym serwerze, chwilowo nie długo mam zamiar je przenieść na płatny) nagroda była by taka że umieścił bym button w stopce forum po skończeniu wszelkich prac i wypuszczeniu forum w obieg wiem że nie każdy potrafi zaufać jednakże myślę ze osoba któa się zgłosi zaufa mi że spełnię moją obietnice i wstawię ten button.
Uff... Na końcu jest kropka :) Zdanie po wielokroć, wielokrotnie złożone. Gdyby autorzy takich słowotoków przeczytali na głos co napisali, to pewnie by sami siebie nie zrozumieli. Ale nie czytają, bo po co? Piszemy jak leci, byle szybko, a potem od razu Wyślij i z głowy. Niech się inni męczą podczas lektury - jak dałem radę tyle napisać to po kiego diabła mam to jeszcze czytać? :)
Chciałem się dowiedzieć jak i z kąd ściągnąć reklamodawców takich aby zarabiać spore pieniądze na własnej stronie.Oczekuje tylko odpowiedzi od osób które się znają na rzeczy i mówią konkretnie bardzo mi na tym zależy!
Jak to z kąd - z kątowni. Ech marzycieli jest całkiem sporo. A jeśli taki marzyciel ma lat 14 i zamiast myśleć o nauce ojczystego języka myśli o dużych (obowiązkowo!) pieniądzach to się potem nie ma co dziwić, że 3/4 składu parlamentu to banda dyplomowanych osłów. Zatem dla początkujących biznesmanów dobra rada - zainwestujcie w słowniki polskiej mowy, a gwarantuję wysoką stopę zwrotu, długotrwałe zyski oraz brak ryzyka, że rozmawiając ze swoim potencjalnym partnerem handlowym zrobicie z siebie idiotę... Co to takiego są arcymonki?

Podobne artykuły