Pin It

arcynet

Miło mi poinformować, że niniejsza strona zyskała nowego autora. Wraz z lui754 będziemy przekazywać informacje związane ze skryptem phpBB2 by Przemo.

W związku z małą reorganizacją i porządkowaniem działu z modyfikacjami, został on podzielony na dwie części – modów dużych i dodatków małych.

Modyfikacje duże znajdziecie pod adresem http://www.przemo.org/phpBB2/forum/viewforum.php?f=86. Lista gotowych dużych modyfikacji znajduje się na stronie http://www.przemo.org/phpBB2/forum/viewtopic.php?t=67152. Mody te to dodatki poważnie ingerujące w skrypt forum, dodające nowe funkcje lub poprawiające te, które są w skrypt wbudowane.

Modyfikacje małe znajdziecie pod adresem http://www.przemo.org/phpBB2/forum/viewforum.php?f=93. Lista gotowych małych modyfikacji znajduje się na stronie http://www.przemo.org/phpBB2/forum/viewtopic.php?t=81598. Te modyfikacje wpływają na forum w ograniczonym zakresie, są proste i szybkie w instalacji. Często są to poprawki kosmetyczne lub inne wersje istniejących już modyfikacji.

Jeśli napisałeś jakąś modyfikację i chcesz się z nią podzielić umieść spakowane pliki w dziale Poszukiwania i propozycje – obsługa forum przeniesie temat z Twoją modyfikacją do działu gotowców i dopisze do tej listy.
Przenoszę gotowe modyfikacje raz na 14-30 dni więc proszę o troszkę cierpliwości.

Jeśli ktoś znajdzie jakiś błąd, niedziałający link, niedziałającą modyfikację lub błędny opis proszę powiadomić mnie przez PW na forum supportu.