Pin It
arcymonki Na forach supportujących skrypty internetowe pisze masa ludzi. Pomoc techniczna to specyficzna tematyka, której podstawą jest dobra współpraca między osobą poszukującą rozwiązania problemu, a osobami porad udzielających. Poszukujący odpowiedzi winien tak sformułować problem, aby prosto i jasno opisać daną kwestię podając przy tym maksymalnie dużo informacji. Oczywiście nie każdy zna szczegóły techniczne i nie każdy potrafi udzielić bardziej szczegółowych raportów w związku z trapiącym Go problemem. Po to są osoby udzielające pomocy technicznej aby uzupełnić brakujące informacje. Ale co zrobić gdy już na starcie dostajemy taki opis problemu, że nie wiadomo absolutnie nic...
Witam mam proble mianowicie z napisaniem nowego tematu a wyglada to tak .Nie moge Wpisac Temat (...) Nic nie probowalem usuwac .A zmodyfikacja to nie pamietam ktora
Nic nie ruszałem, nic nie usuwałem, nie pamiętam co instalowałem i samo się popsuło. Nagle i niespodziewanie, samoczynnie i absolutnie nie z mojej winy.
nie wiem co mi sie stalo ale jak chcem kogos profil zobaczyc to i pisze
Jeden z najczęściej popełnianych błędów - nie pisze ale jest napisane. Słyszę go codziennie i niemal w każdej sytuacji: na przystanku, w sklepie, w biurach. "Co tam pisze", "Gdzie to pisze." etc.
Zgłaszam włamanie do FTP włamanie miajło miejsce dzisiaj w NOCY Tak udustępniałem hasło i login dla SEGOSA Modifikacje wgrałem by przemo tą najnowszą wersje a modifikacje PIWO I MASS PW mi wgrał SEGOS PRosze pomuszcie mi na te forum wydałem dużo kasy
Zamiast wydawać tyle kasy na kolejne forum o CS lepiej by zrobił kupując słownik języka polskiego. Lepiej - zestaw słowników. A swoją drogą skoro udostępnił hasło i login Administratora forum to niechaj się nie dziwi, że ktoś mu je "zhakierował" ;)
Elo mam fajna nutke na kompie i chcial bym aby szla podczas gdy ludzie chodza po forum co mam zrobic??
Ma fajną nutkę, ale mu nie idzie. Może to latająca nutka? Albo pełzająca. Idą za to ludzie i to akurat tą ścieżką pod którą ma forum. No i konkluzja myślowa gotowa - jak wyżej :)
ale zawsze Wayne byl 1 gdy odzedlem od tej grupy nagle jestem 3, gdy dochodze do niej nawet co mozna zrobic zeby byc 1
Żeby być pierwszym trzeba dużo trenować, a potem skończyć jako pierwszy :) I to w zasadzie wszystko choć ważne jest w jakiej dziedzinie startujemy. Osoby uhonorowane arcymonkiem mogą sobie odpuścić krajowe dyktando oraz Mistrza Mowy Polskiej. Może matematyka?
Co zrobić żeby wszystkie fora i kategorie były w jednym żądku Prosze pomuszcie
Złego miłe początki... Pomuszcie kojarzy mi się z muszkami, co to gryzą jak się siedzi wieczorem na ławce :) Natomiast żądek zdecydowanie z żołądkiem ale nie z porządkiem, bo jestem bałaganiarz :) Piszemy pomóżcie rząd. A kto mi powie czy poprawnym jest i co oznacza słowo pomórzcie? I na koniec sezon warzywny - buraczki zaczynają osiągać maksymalny poziom hormonów:
ty huj fajnie pomagasz w sprawie for, zamiast pomuc to blokujesz na gg ;/
Chamstwu mówimy - NIE :) Ciekawe czy tacy ludzie naprawdę myślą, że "prosząc" w ten sposób o pomoc uzyskają ją od kogokolwiek? Przecież nikt o zdrowych zmysłach nie pomorze komuś kto nazywa nas "hujem" :) No ale cóż, poza brakiem kultury i "dysmózgowia", brakuje im także wyobraźni :) I piszemy pomóc, bo się odmienia na pomoc. I tym optymistycznym akcentem zakończę ten odcinek. Pozdrawiam :) Co to takiego są arcymonki?

Podobne artykuły