Pin It

lavorama_big

“zamiast wypuszczać chujowe hity
my robimy płyty
bawiąc się przy tym”

Ortega Cartel czyli bezpretensjonalny rap. Czyli zabawa rapem, ale nie ośmieszająca ich twórców, a powodująca uśmiech na uszach… Polacy w Kanadzie, goście i opowieści o tym jak to wszystko się kręci. Sampelki z wyraźną nutką jazzu, rytmiczne bębny i naturalne flow każdego z artystów goszczących na płycie. A jest ich tutaj co niemiara – O.S.T.R., Reno, the Jonesz, Tede… Pełna tracklista i goście tutaj.


A do tego coś czego nie dają na torrentach i warezach…

lavorama_ready1_big

Naprawdę fajnie wydana płyta, z klimatycznymi zdjęciami, klipy też nie gorsze, prawda?
Do tego strona internetowa stylizowana jak okładka albumu – widać, że OC się przyłożyli i słuchacz dostaje kompleksowe wydanie.
Całość optymistyczna i wpadająca w ucho. 33 kawałki kiwania nogą, letnio-radosny nastrój, a normalnie sample z „To historia” chodzą mi w głowie po nocy :) A że lato póki co chujowe to potrzeba pozytywnego doładowania.
Z humorem, przymrużeniem oka (Łona, gdzie jesteś? ;) ) z muzyką stającą na górnej półce.
No czego chcieć więcej? :)

Replay…

Płytę można nabyć Asfalt Shop – http://www.asfalt.pl/shop/ortega-cartel-lavorama-p-133.html – w cenie 29.46zł. Dla stałych klientów zniżki :)

Gorąco polecam.

Ortega Kartel – http://ortegacartel.com/
Blog – http://blog.ortegacartel.com/
Download poprzednich płyt OC – http://blog.ortegacartel.com/?page_id=81 – tak, za free. A ponieważ ortegowcy trzymają poziom od 1. płyty więc możecie sprawdzić te klimaty „nausznie” :)
Get your own Box.net widget and share anywhere!

Projekt, design – 77cuts
Wydawca – Sixteen Pads Records