Pin It
Nowo powstały serwis AdTaily.com oferuje widgety reklamowe, które możemy umieścić na swojej stronie. Nie byłoby w tym nic nowego bo przecież jest Google AdSense. Ale w AdTaily mamy większą kontrolę nad umieszczanymi reklamami, począwszy od tego, że sami je moderujemy, a skończywszy na samodzielnym ustawianiu kwoty jaką chcemy uzyskać od potencjalnego reklamodawcy :) Szerzej opisano AdTaily w wielu miejscach w sieci - choćby na antyweb.pl czy mediafun.pl są ciekawe opisy z testów. System reklam jest ciągle w fazie zamkniętej bety, twórcy ciągle coś poprawiają aby wszystko działało sprawnie. Raczej nie liczę na kokosy bardziej byłem ciekaw jak to wygląda od wewnątrz i w jaki sposób działa. Niemniej na czas testów możecie umieszczać swoje reklamy na mojej stronie. Krótkie statystyki strony arcy.net z ostatnich 30 dni według Google Analytics: 5 278 odwiedzin, 8 039 odsłon stron, 4 259 bezwzględna liczba niepowtarzalnych użytkowników, 73,45% nowych odwiedzin. Kilka zasad umieszczania reklam na arcy.net:
  • reklamy będą wyświetlane w bocznym pasku na każdej podstronie
  • reklamy będą małymi kwadratami o wymiarach 125px na 125px
  • reklamy są moderowane, co oznacza, że każdą reklamę przejrzę i zaakceptuję bądź nie. Żadnych porno, żadnych warezów, conter strików, FIF i innych mało przyjemnych rzeczy.
  • koszt reklamy: tylko 2.00 PLN za 1 dzień wyświetlania
  • maksymalny czas: 14 dni
  • jednocześnie na stronie będą się pokazywać maksymalnie 3 reklamy
  • reklamy rozpoczynają emisję 1 dzień po zaakceptowaniu
  • płatność via. PayPal - za ok. 2 tygodnie planowane jest uruchomienie polskich systemów płatności
Reklamę można wykupić bezpośrednio przez widget na mojej stronie stronie
adtaily01
Klikając na Reklama na tej stronie otworzy się widget do zamówień
adtaily03
Cóż ciekawy, mało irytujący sposób na reklamę dla średnich i małych serwisów. Do tego płatny na pewno dużo lepiej niż program Google i pozwalający na większą kontrolę nad reklamami. Zapraszam do reklamowania się na arcy.net :)