Pin It
arcymonki01 Dziś nagroda specjalna! Platynowy, pozłacany srebrem banknot 12 dolarowy wędruje do: arcymonek12 Mamy także kilka wyróżnień:
Pomorze mi ktoś i powie jak zrobić aby użytkownicy mojego forum nie mogli zmieniać styluw na forum ?
Dzielnice Polski ma obkute tak bardzo, że już wszędzie widzi morze. Zadziwiające jest to, że użytkownik sadzący takie błędy korzysta z Firefoksa, który ma wbudowany słownik sprawdzający pisownię. Nie chce się poprawić podkreślonych na czerwono słówek, czy może wybór proponowanych przez słownik wyrazów za duży?
Jaki polecacie serwer pod forum warezowy najlepiej bezplatny i dosyc dobry juz mialem pare przygod z warezem i chce dalej smakowac ale nigdy nie wgrywalem na warez modow itd teraz chce to zrobic bardziej profesjonalnie pozdor
Czyli "piszemy jednym ciągiem". Przecinki, kropki i inne mało widoczne znaczki są niepotrzebne i zbędne, głównie dlatego, że użytkownik nie wie do czego służą. Tu jeszcze jest "light", bo to jedno zdanie, ale trafiają się nie raz osobnicy, którzy piszą elaboraty na kilkadziesiąt zdań. I w żadnym z nich nie stosują znaków interpunkcyjnych, przez co tekst staje się jednym wielkim bełkotem. A pod forum warezowe polecamy serwer prokuratury.
I jesche niech bendom kamerki cobym mogl wam pokazac ptaka podczaz rozmuw o nowej modyfikacji..
Bez komentarza... To chyba był żart i błędy popełniane celowo, ale uwierzcie na słowo, że są ludzie piszący w ten sposób, którzy sobie nie żartują... Co to takiego są arcymonki?

Podobne artykuły