Pin It
keywords Strona niniejsza nie jest jednym z poczytniejszych blogów, ale swoją liczbę odwiedzin ma. Jak na stronę prywatnej osoby, z dość wąską tematyką to statystyki Google Analytics przedstawiają się całkiem nieźle. Pokazywać tu statystyki pełnych nie zamierzam - co się będę chwalił ;) Ale przeglądając jedne z nich trafiłem na dość zabawną zawartość :) Chodzi tutaj o słowa kluczowe, czyli słowa, które wpisujecie do wyszukiwarki aby coś odnaleźć. Standardowe słowa, po których ktoś odwiedził moją stronę nasuwają się same. A niestandardowe? :) Ponieważ bardzo wątpię aby na moich stronach goście odnaleźli poszukiwaną treść, postanowiłem hurtem odpowiedzieć:
jak wyjsc z jaskini
Najlepiej wejściem :) Jeśli problem pojawił się wewnątrz jaskini i zagubiony szukał pomocy w internecie to gratuluję zasięgu mobilnego internetu :)
jak usunac slady po wlamaniu do innego systemu
Bo mam 13 lat, włamałem się staremu do firmowego kompa i boję się, że mi zleje tyłek za usunięcie tych śmiesznych wykresów :)
jak piszemy wogóle
To jest wypaśne :D "Wogóle" piszemy "w ogóle". Co ciekawe po wpisaniu błędnej frazy, w wynikach Google uzyskamy poprawną odpowiedź :)
jak komus mądrze dogadac
No czuje się zaszczycony... A ja głupi nie wierzę jak mi mówią, że potrafię kogoś kulturalnie opierdolić :)
hakowanie phpbb by przemo 1.12.6
Oczywiście - na pewno tutaj uzyskacie taką informację. Biorąc pod uwagę czym się zajmuję, to na pewno będę opisywał jak hackować skrypt :)
gdzie mieści sie neostrada
Na poziomie usług gdzieś między Bułgarią, a Rumunią. Na poziomie pomocy technicznej gdzieś pomiędzy Zimbabwe, a Somalią. Natomiast nie mieści się wielu ludziom w głowach jak to może w ogóle działać :)
dupy z blachowni
No proszę jakiś amator białogłowych znalazł się w moim mieście i szuka swej jedynej :) Cóż w Google będzie Tobie ciężko znaleźć, ale może da radę jak wyłączysz ten jebany komputer i wyjdziesz na zewnątrz :)
dlaczego sie strony po otwarciu ciezko sie zamykaja
No tego to nawet sztuczna, semantyczna inteligencja nie rozszyfruje. Swoją drogą to ciekaw jestem jak bardzo błędne ortograficznie lub stylowo zapytanie wpływa na jakość wyników wyszukiwania. Ma ktoś ochotę na pracę magisterską z polonistyki? :)
czy w operze jest jakas dziura
Oczywiście. Dziura jest od początku istnienia Opery. Co więcej jest wszystkim znana i powszechnie rozpoznawana. Zwykle przybiera formę dużej czerwonej dziury. O. Jak Opera :)
co to znaczy arcy
arcy to ja :) arcy - w złożeniach: bardzo, nadzwyczaj, wybitnie; największy; pierwszy rangą, główny; archi-; np. arcyzabawny - bardzo z., arcymistrz - mistrz nad mistrze; arcybiskup - biskup, który ma własną diecezję, a ponadto stoi na czele metropolii; arcyksiążę - tytuł książąt dynastii habsburskiej (1438-1918). Etym. - gr. archi-, zob. archi-. (www.slownik-online.pl/kopalinski/)
ha i pe ha o pe en i gie de ygrek es te o pe
Poprawnie: ha i pe ha o pe | wydobywam rymy jak ropę | transportuje je na werbel i stopę | zawieszony na el o o pe | en i gie de ygrek es te o pe. Tekst jednego z utworów Paktofoniki "Play+Rec" z albumu "Archiwum kinematografii".
co bym zrobił gdybym był prezydentem
Ktoś szukał inspiracji? No nie wiem, szczerze mówiąc nie zastanawiałem się nigdy nad takim problemem. Prezydent mało może, wolałbym zostać premierem :) Swoją drogą to podczas wyszukiwania informacji pamiętajcie o kilku prostych zasadach: - wyszukiwarka to nie człowiek. Im prostsze zapytanie sformułujesz tym dokładniejsze będą wyniki. Nie pisz czy w operze jest jakas dziura - lepiej będzie opera dziury. Na wyszukiwarki semantyczne, odpowiadające na złożone pytania przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. - używaj cudzysłowów. Jeśli fraza do wyszukania zawiera kilka słów ujmij je w " " np.: "opera dziury". Zawęzisz tym sposobem wyniki wyszukiwania. - jeśli szukasz określonych plików - skorzystaj z zaawansowanych funkcji wyszukiwania, jak na przykład Google Advanced Search ;) - szukaj treści we wszystkich językach i na całym świecie. Nie ograniczając wyników wyłącznie do stron polskich odnajdziesz dużo więcej treści. Cóż, mam nadzieję, że choć po części wyczerpałem ciekawość odwiedzających moją stronę :) Pozdrawiam :)