Pin It
Rzecz w tym aby forum było platformą do wymiany wiedzy, myśli i idei, a nie tylko farmą pirackich linków i fragów terrorystów... Jak zgłosić swoje forum do reklamófffki przeczytasz w tym temacie.
Zgłoszeń przybywa, większość leci od razu do kosza, bo nie jest warta uwagi. W przeciwieństwie do poniższych forów, które polecam, oczywiście o ile zainteresuje Was ich tematyka. Nazwa forum: Elendili Adres forum: http://www.elendili.pl/ Tolkien to nie tylko "Władca Pierścieni". To cała masa kulturowego, fantastycznego dziedzictwa włącznie z językami, wierzeniami czy systemami znanymi z gier RPG. Cały zamysł fantastycznych krain zamieszkałych i kształtowanych przez wiele ras. Całkowicie odmienna koncepcja istnienia świata, przepojona magią, mrokiem i nadzieją. To także muzyka i obyczaje. Systemy wartości i moralności. Świat uniwersalny pozwalający na porównania ze znaną nam rzeczywistością. I to pewnie dlatego Tolkien potrafi wciągać. Wciągniętych elfim śpiewem na pewno powitają na forum Elendili :) Nazwa forum: CzestochowaForum.pl Adres forum: CzestochowaForum.pl Małe społeczności świetnie integrują się na forach dyskusyjnych. To jeden z tematów, dla którego skrypty takie jak Przemo są znakomitym wynalazkiem. Sprawdź koniecznie czy i Twoje miasto nie znalazło zapaleńców, którzy chcą o nim pisać i je przedstawiać. Bo to nie z oficjalnych stron dowiecie się najwięcej, ale właśnie z niezależnych forów czy portali gdzie lokalni mieszkańcy potrafią przekazać informacje, których nie znajdziesz w przewodnikach. A ponieważ codziennie dreptam ulicami tego miasta to pozwolę sobie wygłosić opinię o Częstochowie":
"A przydałoby się trochę polotu i finezji w tym smutnym jak pizda mieście."
Gdyby nie Jasna Góra to by tutaj nie było niczego. Niestety tak jest do dziś, a do miast typu Wrocek czy Kraków niestety nam daleeeeeko. Za to emocji sportowych mamy aż nadto :) Ogólnie miasto jest sympatyczne i choć ma tylko 1 linię tramwajową, 1 kino oraz Aleję Bankowców to nie ma tragedii. Zatem jeśli wybieracie się do Częstochowy - polecam Wam forum czestochowaforum.pl jako źródło informacji, niekoniecznie o Jasnej Górze :] Nazwa forum: Fobia Społeczna Adres forum: http://www.fobiaspoleczna.info/
Fobia społeczna, socjofobia, chorobliwa nieśmiałość, zaburzenia lękowe, fobie, lęk towarzyski, fobia socjalna, lęk społeczny, nerwica społeczna, depresja, samotność, strach, wyobcowanie, osobowość unikająca, zaburzenia osobowości, phobia socialis.
Już sam opis forum może doprowadzić do dreszczy i nerwicy, ale wbrew pozorom fora dyskusyjne poświęcone psychice i sposobom radzenia sobie z własnym JA mogą pomóc w rozwiązaniu pewnych problemów. W końcu w grupie raźniej, a może ktoś doradzi jak sobie radzić w kryzysowych sytuacjach. Internet daje poczucie anonimowości co w tym przypadku jest ogromną zaletą, pozwalającą "otworzyć się" i łatwiej opisywać swoje stany emocjonalne. Więcej odwagi można znaleźć niż w rozmowie oko w oko z psychologiem. A czasem li wystarczy tylko aby ktoś nas wysłuchał i po prostu rzekł dobre słowo. Wszystkie te fora zasłużyły na mocną piątkę :) A swoją drogą nadal niewiele zgłoszeń ciekawych. Większość to warezowy syf, do tego masa wtórnych forów o GTA, CS i grafice. Mam nadzieję, że to nie stały trend w tworzeniu forów dyskusyjnych. Że fora interesujące i przydatne jakie staramy się pokazywać to nie plankton...