Pin It
I kolejna porcyja smakowitych kąsków :]
Szukam banerów i loga tego forum. A dokładnie mam pytanko dotyczące tego loga forum. Jakie te logo ma rozmiary Dziękuję badzo po tżebne mi to jest ta informacja.
Po co? Po tżebne :] I wszystko jasne :]
jak zrobić zgłoszenie takie w temacie że jak się naciśnie to wyskakuje formularz dodania np. gry i znajdują się tam informacje do wypełnienia i jak się skończy to klika się ok i ten formularz znajduje się w temacie ?
Co to w ogóle jest "zgłoszenie"? Zgłosić to się można po bilety na Euro... I o co chodzi z tym naciskaniem zgłoszenia? Naciski są, ale gównie w polityce... Na moją odpowiedź i prośbę o napisanie w polskim języku i sensownie, odpisał tak:
co Ty się czepiasz mojego słownictwa ? nic Ci do tego... chodzi mi o to że : na niektórych forach koło przycisku "Zamknij tagi" jest przycisk np. "Wstaw grę" jak na niego klikniesz wyświetla Ci się nowe okno z formularzem, na którym trzeba wpisać tytuł, link, screeny tej gry, jeśli wpiszesz te dane i zaakceptujesz formularz automatycznie w temacie doda Ci tę grę (można zobaczyć na siemensjava.pl ). i moje pytanie jest takie : czy jest na to jakiś scrypt ?
Scryptu nie ma, choć pewnie jest jakiś skrypt :] A co do tekstów nic Ci do tego i pisania dalej byle jak...
jak masz dużo do tego to nie czytaj moich postów... ja się kulturalne pytam a ty mi wyjeżdżasz że dziecko jestem
No cóż nie da się ukryć - z tym dzieckiem to trafił :] Użytkownicy tacy są Polakami, piszą i mówią w polskim języku, a przynajmniej usiłują. Piszą nie prywatnego maila tylko na publicznym forum - a to wstyd jak Polak nie potrafi poprawnie sklecić dwóch zdań. Wstyd i śmiech. Ale to świadczy o Nich właśnie. Pozdrawiam wszystkich, szczególnie tych, którzy choć starają się mówić i pisać poprawnie :] Respect :D Co to takiego są arcymonki?

Podobne artykuły