Pin It
Krótko, zwięźle i z błędami:
Jak dodać styl do farom Proszę o dokładny opis i instrukcje w obrazkach albo sam opis
No tak - całe życie na obrazkach, literek mało, słowników wcale i oto skutek :)
jak zmienic żeby te grupy ADMIN VICE ADMIN itp było wyśrodkowane i pomiędzy nimi nie było tej kropki tylko inny znak jakiś ??
Dobrze, że użytkownik dorzucił do tematu obrazek z wyjaśnieniem o co mu chodzi :)
mam pytanie jak zrobić aby reklama którą mam z prawej strony forum nie ruszała się a ruszało się tylko forum czyli po forum śmigać można a reklama jest stała nie zmienia się razem ze stroną czy jest to możliwe?
Wszystko jest mozliwe - pisanie jednym ciurkiem też... Przecież przecinek czy kropka to zupełnie niepotrzebne, zbędne i mało ważne znaczki... Z innej beczki. Rejestrujecie się na forach, piszecie publicznie ale i prywatnie. Oto prośba jednego z Administratorów pewnego forum:
Chciałbym mieć wgląd do PW jednego z użytkowników na moim forum, lecz nie zmieniając mu hasła ... Jak mogę odczytać to hasło, dzięki któremu może się aktualnie logować na swoje konto u mnie na forum?
Uważajcie co piszecie i nie łudźcie się, że jesteście w internecie anonimowi, a wasza prywatność jest na wysokim poziomie. Niestety dość prawdopodobne jest, że gdzieś, ktoś czyta Wasze prywatne wiadomości. Co to takiego są arcymonki?

Podobne artykuły