Pin It
Niektórzy piszą niczym rzeka - słowa płyną, płyną i płyną. Bez przerwy niczym wzburzona fala niosąca ze sobą mnóstwo różności ale żadnej sensownej treści. Taki jeden wielki bełkot.
witam wszystkich a wiec mam wielki problem jakiś czas temu założyłem sobie forum no i powiem ze troszkę sie rozbujało ale sie zatrzymało nie wiem dla czego większość ludzi sie tylko rejestruje i nic nie pisze nie wiem czy dobrałem nie odpowiednią tematykę czy domenę a wiesz poszukuje wszystkich chętnych ludzi którzy by mogli mi pomóc w rozwoju forum szukam różnego rodzaju osób które potrafią instalować mody wykonywać grafikę oraz to różnego rodzaju sponsorów na nagrody etc.. wiec jeżeli możesz mi jakoś pomóc pisz nie od rzucę żadnej oferty dziękuje wszystkim którzy przeczytali oraz to chcą pomóc ps. czekają różne stanowiska. Uwaga. Jeżeli waszym zdaniem nie jest to odpowiedni temat proszę o przeniesienie jeżeli łamie regulamin zamknij temat ale nie usuwaj go będę ci bardzo wdzięczny (nie daje adresu forum bo grozi warnem)
Pisownia oczywiście oryginalna. Można się domyśleć "co autor miał na myśli", ale wymaga to conajmniej dwukrotnego przeczytania tekstu aby wyłowić wszystkie wątki zawarte w tym cudownym słowotwórczym potworku. Co to takiego są arcymonki?

Podobne artykuły