Pin It
Dziś odcinek pt.: "Pełna dowolność":
Witam mam Problem poniewarz popsuło mi sie g nawet jak nowe zakładam to nie dizała !! DLatego chce wysłać jakoś wiadmosci na gg bez zapisywania Numeór !! W użytkownikach Znalazlem Okinko do wyslania ! W panelu Wpisalem Nume oraz Hasło ale gdy klikne wyslij wuświetla mi Login Failed ! To jest to okienko do wysyłania ! Jak to Skonfigurowc ?? albo jest moze jakis Mod Żeby Wysłac Masową Korespondencje Do wszystki użytkowników na gg??
Ten sam użytkownik:
Witam mam problem poniewarz nie moge wejsć ;/ inny użytkownicy wchodza normalnie ! tylko ja mam ten problem próbwałem r oznymi przeglądarkami ale nic nie daje prosze o pomoc wyswietla si że nie odnaleziono serrwera !!
I jeszcze raz:
Witam mam taki problem poniewarz jak wgrałem spider friendy wszystko si wiesza i błędy sie pokazuja moda tez nie oge włączyćnie wiem czemu
Błędy ortograficzne, brak interpunkcji za to wykrzykniki nawet podwójne. Do tego Pani w szkole nie powiedziała, że się nie pisze w środku zdania wyrazów zaczynając je od dużej litery... Żeby było śmieszniej to użytkownik, który napisał te słowne potworki używa przeglądarki FireFox, która to ma wbudowany słownik pokazujący błędy... Ale jak widać albo użytkownik nie wie co to znaczy podkreślone na czerwono słowo, albo słownik wyłaczył - w końcu on jest mądrzejszy od jakiejś tam przeglądarki :D Co to takiego są arcymonki?

Podobne artykuły