Pin It
Z przykrością i wielkim smutkiem przyjąłem informację o śmierci Ryszarda "rs`a" Sobkowskiego - dziennikarza, żeglarza, moderatora na SailForum... http://pclab.pl/news29190.html
Zmarł Ryszard Sobkowski Paweł Pilarczyk, Niedziela, 14 października 2007, 16:15 Nasz czołowy współpracownik, Ryszard Sobkowski, zmarł w piątek wieczorem. Zdrowotne problemy Ryszarda zaczęły się już w czerwcu, gdy zaczął mieć kłopoty z głosem. W sierpniu bardzo schudł, ale mimo próśb kolegów z naszej redakcji nie dał się namówić na wizytę u lekarza. W końcu zaczął tracić siły i trafił do szpitala. Diagnoza - nowotwór krtani i płuc... W piątek czuł się jeszcze dobrze. Ale wieczorem zasnął i już się nie obudził. Wszystkim w naszej redakcji jest niezmiernie przykro. Ryszarda zapamiętamy jako jednego z najlepszych polskich dziennikarzy komputerowych i wielkiego eksperta od procesorów, ale przede wszystkim zawsze wesołego kolegę, którego nigdy nie opuszczał humor, nawet w ostatnich dniach jego życia. Rysiu, na zawsze pozostaniesz w naszych sercach. Jednocześnie chcielibyśmy złożyć najszczersze wyrazy współczucia dla dwóch kobiet Jego życia - Pauliny i córki Niny.

"Tylko wezmę swój sztormiak i sweter, ostatni raz spojrzę na pirs. Pozdrów moich kolegów, powiedz, że dnia pewnego spotkamy się wszyscy tam, w Fiddler`s Green..."

Podobne artykuły